Türkçe English
  • +90 212 683 11 27
  • info@silicolife.com.tr
  • Mehmet Akif Ersoy Mh. İzzet Begoviç Cd. Damlapınar Sk. No:01 Arnavutköy/İstanbul

Aramak istediğiniz kelimeyi yazınız..

yok

Silicolife®

Silicolife® mutfak malzemeleri üretiminde, modern ve çağdaş ülkelerde başta olmak üzere tüm dünyada yaşanan ‘diğer materyallerden silikona geçis’ sürecini inovatif ve kreatif bir yaklaşımla değerlendirip silikon endüstrisini ülkemizde kurarak bu hususta öncü ve örnek olmayı hedeflemiştir. Ülkemizde, çoğunluğu ithal olan silikon ürünlerinin kalite standartlarının çok üstünde üretim yaparak, üretim kalite test raporları ve gıda teması uygunluğu serfikalarına sahiptir. Çeşitliliğini, güvenirliğini, verimliliğini, pratikliğini ve hijyenikliğini sağlayarak hem ulusal ve uluslararası kalite politika standartlarını karşılamaktadır. Silicolife® çevre-ürün güvenliğini garantileyerek atık değerlendirmesi anlayışı ile çevresel olumsuz etkileri minimize edip canlı-cansız tüm varlıkların haklarını korumayı ilke edinmiştir.

Silicolife® faaliyet gösterdiği silikon endüstrisinde güçlü sermaye yapısı ile ülke ekonomisine katkı yapmayı, kaliteli yerli üretim sayesinde tüketiciyi hem ekonomik hem de hijyen bakımından korumayı, kaynakların etkili ve verimli kullanımının sağlanmasını, beşeri sermayenin evrensel ve insani ölçüler içerisinde yönetimini, üretimin ve tüketimin her aşamasında çevre ve insan sağlığı merkezli hareket etmeyi, global ölçekli düşünerek her pazarda var olmayı kendine misyon edinmiştir.

Silikon üretim sektöründe faaliyet gösteren firmamız İstanbul Arnavutköy bölgesindededir. Üretim tesisimiz 1800 metrekare sevkiyat ve depo alanından oluşmaktadır. Fabrikamızın günlük üretim kapasitesi 12.000 adet parçadır. Yüksek kapasiteli ve modern makine parkuruna sahiptir. Nitelikli personel, iş gücü ve kalite sistem belgeleri ile sektörün önde gelen firmalarından biridir. Uluslararası ölçekte tüm market ve şirketlerin ihtiyaçlarını karşılayabilir düzeydedir.

Misplast Silikon ve Kauçuk San. Tic. A.Ş.

Fabrikamızdan

blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog
blog

Bizi Sosyal Medya'dan Takip Edin